درباره ما

ما این موسسه را در سال 1396 و در راستای راهنمایی و مشورت به خانواده های کودکان همراه با اُتیسم، بنیان کردیم. هدف ما ارایه 15 سال تجربه ی چالش هایی است که خانواده ها با این اختلال پیچیده و کمتر شناخته شده، درگیر هستند. با توجه به عدم ارایه خدمات مناسب و تخصصی توسط ارگان های دولتی و بخش قابل توجهی از کلینیک های خصوصی، ما را بر آن داشت که در حد و توان خویش، در راستای مشورت و راهنمایی رایگان این عزیزان قدم نهیم. این مؤسسه به هیچ ارگان دولتی، خصوصی و یا انجمنی وابسته نیست و هدف، راهنمایی خانواده های درگیر و بخشی از دست اندرکاران و مؤسسات خصوصی در ارایه نحوه صحیح مداخله، فارغ از منافع شخصی می باشد تا در درمان این کودکان معصوم تلاش بیشتری نمایند.
لازم است از جناب آقای دکتر حسن عشایری استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران که با حمایت های خویش، مشوق اینجانب و همچنین درمانگران خسته ناپذیر، جناب آقایان یاشار خدایی، محسن مباشری و مهدی قنادزاده که با تشویق های خویش باعث شروع این مؤسسه شدند، صمیمانه تشکر نماییم.

درباره گنجینه

روز جهانی اُتیسم :

روز دوم آوریل مصادف با 13 فروردین توسط سازمان ملل روز جهانی آگاهی اُتیسم نام گذاری شده است که هدف از آن جلب توجه مردم جهان، جهت افزایش آگاهی در رابطه با اختلالات طیف اُتیسم می باشد. رنگ آبی به عنوان نماد اُتیسم انتخاب شده است و مردم در این روز لباس آبی می پوشند و به منظور شرکت همه کشورها در همه خوانی جهانی، افزایش آگاهی از اُتیسم، در شب سیزده فروردین ( دوم آوریل ) و به جهت جلب توجه افکار عمومی و برای حمایت از افراد دارای این اختلال، بناها و ساختمان های مهم و مشهور در تمامی کشورهای دنیا، با نور آبی تزیین و نور افشانی میشوند. به علاوه رنگ آبی در اُتیسم، نمادی از احساس آرامش و پذیرش در جهان چالش برانگیز آن می باشد.

اعتقاد ما

این موسسه، در مجاورت با ارایه خدمات راهنمایی و مشورت رایگان، در صورت امکان، پاره ای کمک های غیرنقدی، در اختیار نیازمندان قرار میدهد. لازم به ذکر است که درخواست این عزیزان با حفظ اطلاعات شخصی و پس از تحقیقات لازمه و تایید، مورد بررسی قرار میگیرد.

در صورت نیاز، جهت اقدام، لطفا با دفتر موسسه، از طریق قسمت ” تماس با ما ” تماس حاصل نمایید.

keyboard_arrow_up
موسسه گنجینه
ارسال پیام از واتس آپ