انقلاب اُتیسم (کتاب الکترونیکی)

نویسنده: دکتر مارتا هربرت

مترجمین: دکتر هایده حائری- مهندس اسماعیل گنجینه

قیمت فایل:1750000 ریال

دسته بندی: روان شناسی عمومی

زبان: فارسی

حجم فایل: 5.77 مگا بایت

نوع فایل: Pdf

تعداد صفحات: 300

شابک: 0-67-2500-600-978

لطفا جهت خرید کتاب، مبلغ فوق را به آقای اسماعیل گنجینه در بانک کشاورزی و شماره حساب
۴۸۰۱-۶۰۰۰-۰۰۰۰-۰۰۱۰-۶۳۲۰-۴۲۳۳ واریز نموده و تصویر فیش پرداختی را به آدرس ایمیل موُسسه (ishmael_ganjineh@yahoo.com) ارسال فرمایید.

خلاصه کتاب انقلاب اُتیسم :

ازجمله مهمترین مشکلات کودکان طیف اُتیسم، تعاملات اجتماعی و تغذیه آنان است که در پیشرفت یادگیری آنان تاثیر بسزائی دارد. کتاب «انقلاب اَتیسم» به  قلم دکتر مارتا هربرت متخصص مغز و اعصاب دانشگاه هاروارد، محقق و دانشمند برجسته امریکا در اختلالات اُتیسم، با پیشگفتاری از دکتر علی حسین سازمند استاد پیشین دانشگاه علوم بهزیستس اکنون در دسترس است. دکتر مارتا هربرت در کتاب خویش 20سال تجربه در مداوای افراد مبتلا به اختلال اُتیسم و وضعیت فعلی آنان در دوران بلوغ و جمله ارکان درمان این اختلال که تغذیه و محیط زیست افراد درگیر می باشد را مورد بحث قرار می دهد. این کتاب با آخرین دستاوردهای محققین و متخصصین اُتیسم جهت استفاده اساتید دانشگاه های توانبخشی، والدین، روانپزشکان، متخصصین غدد و تغذیه، مربیان توانبخشی، مؤسسات آموزش های استثنایی و درمانگرها توصیه میگردد.

همچنین علاوه بر مباحث هماهنگی های حسی، استراتژی های تغذیه ومحیطی جهت تعلیم کودکان این طیف اشاره شده است. موضوع های این کتاب و روش های درمانی پیشنهادی، نه تنها برای خانوده های این کودکان که برای مدرسین دانشگاه ها و درمانگرها نیز می تواند مفید واقع شوند.

امیدواریم با ترجمه این کتاب، گره ای از مشکلات درمانی خانواده های درگیر را گشوده باشیم.

در باره مولف کتاب:

دکتر مارتا هربرت استادیار مغز و اعصاب دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد (Harvard Medical School) و متخصص مغز و اعصاب بخش کودکان بیمارستان ماساچوست (Massachusetts General Hospital) در ایالت ماساچوست آمریکا(Boston, MA, USA)  می باشد. وی ریاست پروژه  TRANSCENDدر این بیمارستان را بر عهده دارد. همچنین عضویت کمیته مشاوره علمی انجمن آتیزیم اسپیکس (Autism Speaks) را نیز بر عهده دارد.

فرم خرید کتاب

  • مشخصات فردی

  • مشخصات کتاب

  • افزودن یک ردیف جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
موسسه گنجینه
ارسال پیام از واتس آپ